Az Alfa Szövetség elnökét 2020. dec. 28-án láthatjátok az Apostol Televízióban, egy fontos műsorfolyamban, a délelőtti, illetve kora délutáni adások ISMÉTLÉSEKÉNT.

18:20 – tól az 1. műsorrész, amelynek

• bevezetője (dr. Téglásy Imre) után
  • Kemenes Gábor nagykovácsi plébános atya emlékezik a betlehemi gyermekgyilkosságra,
  • majd Schittl Eszter beszél a CitizenGo életvédő szervezet nemzetközi és hazai munkálkodásáról.
  • A magzatgyermekek 100 éve kezdődött iparszerű elpusztításának kezdeteiről és a mai kihívásokról dr. Téglásy Imre esszéje hangzik el.
  • A “Búzaszem” című dokumentumfilm rendezőjeként  Drimmer László egy spontán vetélés következtében elhunyt gyermek emberhez méltó meggyászolásáról ad hírt.
  • Egy szándékolt, művi abortuszt követő lelki megrázkódtatás (PAS) tragédiájáról Olaj Anett számol be a maga személyes történetével.

20:30 – tól a 2. rész

• Olaj Anett és férje, Dávid a lelki termékenységet szolgáló lelki adoptálás mozgalmáról, a József Szövetség munkájáról szól
  • Az internetes életmentés példázatait ismerteti Ámorth Angelika, aki édesanyaként azért igyekszik tanácsot adni az abortuszveszélynek kitett anyáknak, hogy ne keserves, hanem édes anyaként folytathassák életüket.
  • Prof. Dr. Kellermayer Miklós sejtkutató orvos, dr. Tolnay Lajos szülész orvos és dr. Csókay András idegsebész arról a felelősségről beszélnek, amely a korántsem idejét múlt, hippokrátészi eskühöz való elfogadó vagy elutasító viszonyulásban jelenhet meg.
  • dr. Benda József, a HISZÜK-tervezetet kimunkáló kutatócsoport vezetőjeként a szociális kihívásokat és az arra adandó, nemzetünk megmenekülését szolgáló válaszokat tárja fel.
  • Albertné Görgey Zsuzsanna a “séta az Életért” elnevezésű életvédő megmozdulások és legújabban az óriásplakátokkal országot járó életvédő kampány vezetőjeként számol be az élet érdekében indított hadjáratairól.

Életre fel – tehát az Apostol Televízió műsorainak eszmélkedést, és ébredést szolgáló, online fogható műsorának megtekintésével is!